slideshow
 

 

Iveta Maurerová 

Patronkou naší společnosti se stala Miss České republiky 2018, která je současně zakladatelkou Nadačního fondu Klíč k úsměvu.

 

Jejím velkým přínosem do naší společnosti je nejen krásný úsměv, ale také stejný záměr, pomáhat lidem.

 

Dvě spřátelené společnosti, Ellington s.r.o. a Nadační fond Klič k úsměvu mají shodný cíl - pomáhat svým klientům najít nejen nemovitost, ale také  domov.

 

 

Ellington s.r.o.


je efektivně fungující česká realitní kancelář střední velikosti s velmi dobře profesně zdatným a vždy ochotným personálem. Jsme na trhu již od roku 2005 a největším oceněním naší práce jsou klienti, kteří se k nám vracejí a využívají našich služeb opakovaně. Našim klientům poskytujeme veškeré služby a informace na nejvyšší profesionální úrovni. Zásadní důraz přitom klademe jak na spolehlivost, serióznost a důvěru, tak i a na kvalitní a vysoce profesionální služby. S naším týmem se domluvíte nejen česky ale také rusky, anglicky a německy.

  Správní a investiční společnost ELLI INVEST s.r.o.

Společnost ELLI INVEST s.r.o. byla založena speciálně na správu bytů, domů a činžovních domů. Vzhledem k velké poptávce jsem založili tuto společnost. Hlavní její náplní je správa - rekonstrukce, výstavby domů - bytů, přípravy nemovitostí na prodej či pronájem, řešení problematických nájmeníků, řešení klientů, kteří se dostali do neschopnosti splácet hypotéku a to, že po dobu prodeje hypoteční úvěr platíme my.Doporučujeme

 

2+kk, 52m2, Praha 9 - Vysočany

Zemědělská usedlost 530m2, Vinařice

Nový RD, 4+kk, 126m2, Přerov nad Labem

RD, 715m2, Praha 4

7+1, 354m2, Praha 6

Ellington s. r. o.

Křižíkova 226/16

186 00 Praha 8

ZÁKAZNICKÁ LINKA

775 981 516

email: info@elli-real.cz