slideshow
Nemovitost:
Seřadit:

Správa a rekonstrukce

 


Jste fyzická či právnická osoba a vlastníte činžovní dům nebo i byt? Naše dceřiná společnost ELLI INVEST s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti správy nemovitostí. Mezi hlavní činnosti patří starost o pronájmy bytů a nebytových prostor (zajištění spolehlivého nájemníka, administrace spojená s pronájmem bytu, kontrola a zajištění včasného hrazení nájmu na účet pronajímatele, vystěhování nespolehlivého nájemníka, uvedení bytu do původního stavu apod.). 

 

 

Zajišťujeme veškeré služby týkající se správy domů včetně souvisejícího právního servisu.

  

Správu objektu provádíme dle požadavků vlastníka a v souladu s mandátní smlouvou uzavřenou s vlastníkem nemovitosti. Ve prospěch vlastníků nemovitostí se snažíme řešit i nájemníky – neplatiče. I v této oblasti již máme velmi bohaté zkušenosti.

 

Snažíme se o to, aby klienti byli maximálně spokojeni a mohli si sami určit rozsah služeb, které pro ně budeme zajišťovat. Na základě jejich požadavku uzavíráme individuálně mandátní smlouvy a to dle jejich požadavků.

 

Vážení přátelé a klienti, dovolujeme si Vám jménem naší realitní kanceláře představit nově založenou firmu ELLINGTON DEVELOPMENT s.r.o která se zaměřuje především na výstavby a rekonstrukce nemovitostí. Náplní této firmy je i provedení veškerých projektových činností, vyřízení stav.rozhodnutí včetně kolaudace, stavby na klíč. Vyřídíme i hypotéku včetně nákupu i stavby. 

 

VEŠKERÉ STAROSTI DÁTE NA NAŠÍ HLAVU  

 

 

Ellington s. r. o.

Křižíkova 226/16

186 00 Praha 8

ZÁKAZNICKÁ LINKA

775 981 516

email: info@elli-real.cz