slideshow
slideshow

5+1, 303m2, Tuchoměřice

V pěkné a žádané lokalitě Praha – západ v obci Tuchoměřice v projektu o 18-ti rodinných domu nabízíme k prodeji atraktivní moderní dvoupodlažní vilu, která disponuje moderní technologií ,,Chytrý dům,,. Vila je navržena jako 5+1 s dvojgaráží o celkové užitné ploše 303m2.

 

V přízemí domu se nachází velice krásný, prostorný obývací pokoj, který je oddělen od kuchyně. Z obývacího pokoje je také výstup na terasu. Dále v přízemí se nachází dvojgaráž, WC a technická místnost. V prvním patře jsou 4 pokoje, 3x koupelny a WC. Dominantou celého domu je obývací prostor ve kterém u schodiště je vybudováno místo  pro vysazení stromu nebo různých rostlin. V současné době je dům v hrubé stavbě a jsou připravené ( rozvody pro Chytrý dům, centrální vysavač, klimatizace, rekuperace, po celém domě je podlahové vytápění včetně garáže, protihluková izolace včetně skel, hliníková antracitová trojskla, elektrické střešní okno, venkovní a vnitřní el.žaluzie, meteorologická stanice).

 

Na pozemku o rozloze 1036m2 je vybudovaná studna, kde je možné napojit travní závlahu nebo případně udělat bazén. Interiéry si můžete zvolit dle vlastního výběru a vytvořit si tak dům dle vlastních představ nebo můžete využít již zpracovaný návrh dle našeho projektu dle kterého vám můžeme dům dostavět.

Obec Tuchoměřice nabízí plnou občanskou vybavenost, včetně školky, školy, obchodu i úřadu.  Spojení do Prahy zajišťuje vlak i autobusy, automobilem oceníte sjezd necelé 2km na D7. 500 metrů od domu se nachází největší outlet v Česku - Premium Outlet Prague Airport, se spousty obchodu. Zastávka MHD se nachází ve vzdálenosti 150 m. Na letišti jste za necelých 10 minut jízdy autem, do 15 minut jízdy autem jsou vzdálené prestižní mezinárodní školy  - ISP v Nebušicích nebo Riverside School Prague v Sedlci. Obcí také procházejí cyklostezky a turistické stezky, přírodní park je přímo na dosah.

 

Vzhledem k lokalitě tuto nabídku doporučujeme. Více informací na tel.čísle. 

 

Prodej
Cena:
17.500.000,- CZK
631.086,- EUR
+ 21% DPH + 3% provize

Ellington s. r. o.

Křižíkova 226/16

186 00 Praha 8

info@elli-real.cz

Volejte makléře:

Jana Paschke

+420 775 98 15 16

info@elli-real.cz

Zpět

Ellington s. r. o.

Křižíkova 226/16

186 00 Praha 8

ZÁKAZNICKÁ LINKA

775 981 516

email: info@elli-real.cz