logo
CZ Lng RU Lng
slideshow_hlavicka

 

Váš domov. Váš Svět.


Pomůžeme Vám s výběrem Vašeho nového domova. Máme dlouholeté zkušenosti s řešením na míru.
Vybíráme pro Vás takový domov, kde můžete být Vy štastní!

 

 

Ellington s.r.o.

 

je efektivně fungující česko-ruská realitní kancelář střední velikosti s velmi dobře profesně zdatným a vždy ochotným personálem. Jsme na trhu již od roku 2005 a největším oceněním naší práce jsou klienti, kteří se k nám vracejí a využívají našich služeb opakovaně. Našim klientům poskytujeme veškeré služby a informace na co možná nejvyšší profesionální úrovni. Zásadní důraz přitom klademe jak na spolehlivost, serióznost a důvěru, tak i a na kvalitní a vysoce profesionální služby. S naším týmem se domluvíte nejen česky ale také rusky, anglicky a německy.

 

 

Správní a investiční společnost ELLI INVEST s.r.o.

 

Společnost ELLI INVEST s.r.o. byla založena speciálně na správu bytů, domů a činžovních domů. Vzhledem k velké poptávce jsem založili tuto společnost. Hlavní její náplní je správa - rekonstrukce, výstavby domů - bytů, přípravy nemovitostí na prodej či pronájem, řešení problematických nájmeníků, řešení klientů, kteří se dostali do neplacení s hypotékou a to, že po dobu prodeje hypoteční úvěr platíme my. 

 

 

Doporučujeme

 

2+1+B, Praha 3 - Žižkov
VÍCE INFORMACÍ  ▶
Pronájem
Pěkný, moderní 2+kk, 95m2 u metra Karlovo Náměstí
VÍCE INFORMACÍ  ▶
Pronájem
4+kk+T, 151m2, Praha 10
VÍCE INFORMACÍ  ▶
Prodej
stránky

Ellington s. r. o.

Křižíkova 226/16

186 00 Praha 8

ZÁKAZNICKÁ LINKA

775 981 516

 email: info@elli-real.cz

 

(c) 2006 - 2020 all rights reserved Ellington s.r.o. | Prodej a pronájem nemovitostí bez starostí | Created by rakos-sluzby.cz