logo
CZ Lng RU Lng
NOVOSTAVBY A PROJEKTY
Krásné pozemky Golf Village Slovakia Velká Lomnica

Krásné pozemky Golf Village Slovakia Velká Lomnica

V krásném prostředí golfového hřiště pod Tatrami ve Velké Lomnici se v současné době realizuje individuální projekt pod názvem GOLF VILLAGE SLOVAKIA.

Celý projekt je situován přímo v severní části PGA Golfového hřiště ve Velké Lomnici s nádherným výhledem na Vysoké Tatry, které jsou oblíbeným místem pro dovolenou s dětmi či obchodní jednání.

Jedná se o prodej pozemků, na kterých může být postavený výhradně dřevěný srubový dům značky HONKA, realizovaný výhradním zástupcem pro Slovensko zn.HONKA – společností FINDOM-SK s.r.o.

Pozemky se nachází v severní části samotného golfového hřiště u jamky č.3 a č.5 a odpaliště 4.

Stavební pozemky přímo na golfovém hřišti jsou napojené na inženýrské sítě a jejich velikosti jsou od 500m2.

Dřevěné srubové domy HONKA jsou realizované jako domy na klíč. V nabídce jsou navrhované i typy HONKA s možností individuálních úprav dle požadavků zákazníka.

Domy HONKA jsou řešené výhradně z kvalitního celomasivního borovicového dřeva z Finska, což je zárukou prvotřídní kvality.

Garance kvality domů HONKA je zajištěná stavební odborností zhotovitele včetně projektu, profesionální montáže a celoživotním servisem.

Samotné dřevěné srubové domy a rekreační chaty jsou montované výhradně z lepeného hranolu MLL182 a MLL204. Nosným stavebním materiálem je finská borovice nejvyšší kvality a přírodní kámen. Tyto materiály zaručují zdravé bydlení.

Transparentní exteriérový nátěr nechává vyniknout krásu a nepřekonatelnou eleganci kresby severské borovice. Vůně borovicového dřeva a kouzlo nádherné přírody na golfovém hřišti je balzámem na naši duši v dnešní uspěchané době.

Zachováním stylu a kompletnosti dodávky zn.HONKA je zaručená architektonická celistvost území a soulad s přírodou.

Jedná se o vyjímečný projekt, který je situován přímo v přírodě jako celek v ochranném pásmu Tater a s nádherným dominantním pohledem na Vysoké Tatry a Golfové hřiště.

 

Ellington s. r. o.

Křižíkova 226/16

186 00 Praha 8

info@elli-real.cz

Volejte makléře:

Jana Paschke

telefon: +420 775 98 15 16

email: info@elli-real.cz

Zpět
NABÍDKA POZEMKŮ
Kód
Dispozice
Plocha m/2
Balkón
Terasa
Garáž
Sklep
Prodejní cena
Stav prodeje
FOTOALBUM
LOKALITA
FINANCOVÁNÍ
Připravujeme

Ellington s. r. o.

Křižíkova 226/16

186 00 Praha 8

ZÁKAZNICKÁ LINKA

775 981 516

 email: info@elli-real.cz

 

(c) 2006 - 2019 all rights reserved Ellington s.r.o. | Prodej a pronájem nemovitostí bez starostí | Created by rakos-sluzby.cz